EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذر
ابلاغ امور ورزش کارکنان به معاونت توسعه دانشگاه
ابلاغ امور ورزش کارکنان به معاونت توسعه دانشگاه جلسه تعیین و تکلیف و سیاستگذاری ورزش کارکنان با حضور ریاست دانشگاه برگزار شد .
 
 
 به گزارش کمیته رفاه کارکنان جلسه تعیین تکلیف و سیاستگذاری ورزش کارکنان در سالن جلسات معاونت توسعه با حضور ریاست محترم دانشگاه برگزار شد
در این جلسه جناب آقای دکتر قائمی ریاست دانشگاه در سخنانی ضمن تقدیر آقای دکتر دستجردی معاون دانشجویی و همکارانشان در چند سال اخیر ، اظهار نمودند در توسعه  ورزش کارکنان باید توجه ویژه ای صورت پذیرد. ایشان ضمن تاکید بر اجرای تکلیف وزارتخانه در تشکیل کمیته ورزش در حوزه معاونت توسعه دانشگاه اظهار داشتند با توجه به وجود امکانات و زیر ساخت های نسبتا بالای ورزشی دانشگاه در مرکز استان ، لزوم برنامه ریزی از سوی معاونت توسعه و نیز توسعه ورزش در شبکه ها بر اساس برنامه مدون سالیانه عملیاتی گردد. همچنین اضافه نمودند جهت مدیریت بهتر امور ورزش و استفاده از تمام ظرفیتهای موجود نیروی انسانی می بایست هیئت های تخصصی در قسمت بانوان و آقایان در رشته های پرطرفدار تشکیل گردد.
در ادامه دکتر قائمی به آقای محتشمی بعنوان مسئول پیگیری امور ورزش کارکنان دستور دادند، در اسرع وقت ضمن هماهنگی با معاونت دانشجویی برنامه اماکن ورزشی دانشگاه را جهت برنامه ریزی توسط کمیته ورزش کارکنان ارائه نماید .
 
 
 
 

 

 آقای دکتر باریک بین معاون توسعه دانشگاه نیز ضمن تجلیل از خدمات معاونت دانشجویی طی چند سال اخیر به تکلیف وزارتخانه در خصوص انجام امور ورزشی کارکنان در حوزه توسعه اشاره نمود و افزود امیدوارم با توجه به این بخشنامه و نظر به اینکه با مشکل کمبود نیروی انسانی در اجرای امور مواجهیم بتوانیم چارت مربوطه را در معاونت توسعه ایجاد و در جهت ارتقای ورزش در بین کارکنان گام موثرتری برداریم
 آقای دکتر دهقانی فیروز آبادی معاون درمان دانشگاه نیز با اشاره به اینکه ورزش دانشگاه در دو حوزه دانشجویی و کارمندی برنامه ریزی می شود خواستار تعامل بیشتر با حوزه دانشجویی در خصوص استفاده بهینه از فضاهای ورزشی دانشگاه جهت کارکنان شد 


در ادامه جلسه آقای محتشمی به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در طی یک ماه گذشته پرداخت و افزود در اولین گام جلسه ای با حضور رابطین ورزش شبکه ها جهت استفاده از نقطه نظرات آنها در بهبود امور در مرکز استان برگزار شد.برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت هفته تربیت بدنی در سراسر استان و نیز اعزام تیم فوتسال دانشگاه به مسابقات لیگ دسته یک ادارات مرکز استان اهم اقدامات انجام شده ورزش کارکنان بود که محتشمی به آن اشاره کرد.

در پایان جلسه دارای مصوباتی از جمله : معرفی و صدور ابلاغ جهت اعضای کمیته سیاستگذاری کارکنان از سوی معاون توسعه ، تخصیص اعتبارات ورزش به حوزه معاونت توسعه و مشخص نمودن هیات های تخصصی ورزشی در قسمت آقایان و بانوان و... بود.
 
 
 
منبع: کمیته رفاه دانشگاه تعداد بازدید: 416 تاریخ درج: 1395/08/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي- بيرجند  - خيابان آيت الله غفاري- دانشگاه علوم پزشكي بيرجند- معاونت توسعه مديريت و منابع
تلفن: 32395260-056     دورنگار: 32440450-056   كدپستي:9717853577     E-mail: refah[@]bums.ac.ir
ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal