اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان و اعضا هیئت علمی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش امور ورزش کارکنان دانشگاه:

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت علمی مرکز استان (جام هفته سلامت) امروز دوشنبه مورخ 09/03/1401 با حضور آقای دکتر دهقانی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه در سالن ورزشی پردیس دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر ابوالحسن نژاد دبیر کمیته ورزش کارکنان از اهمیت و اثرات سودمند ورزش و فعالیتهای جسمانی بر روح و جسم کارکنان تاکید نمود ضمن اینکه از توجه و تلاش های انجام شده دکتر حسین دهقانی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه (رئیس کمیته ورزش کارکنان) مدیران حوزه و سایر کارکنان دست اندرکار در اجرا و برگزاری مسابقات مذکور تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مراسم، گزارش فنی مسابقات فوتسال ارائه گردید و در انتها با حضور مسئولین از تیم های برتر مسابقات فوتسال و سایر ورزشکاران اعزامی به مسابقات ورزشی سطح کشور (کسب عنوان نایب قهرمانی تیم والیبال آقایان در مسابقات والیبال کارکنان دستگاه های اجرایی شرق کشور و همچنین آقایان حسین یعقوبی مرتضی عندنی غلامرضا زحمتی فرد به جهت کسب عناوین مسابقات دو و میدانی حراست های کل کشور و کارکنان دستگاه های اجرایی منطقه 5 کشور) تجلیل بعمل آمد.

لازم به ذکر است شروع این رقابت ها از نیمه دوم اردیبهشت لغایت 10خرداد ماه 1401 با قهرمانی تیم حوزه ریاست دانشگاه به پایان رسید.

تیم بیمارستان امام رضا (ع) نایب قهرمان و تیم بیمارستان رازی به عنوان مقام سومی مسابقات دست یافتند .

همچنین عنوان آقای گل مسابقات به آقای حسین زحمتکش از تیم بیمارستان ایران مهر اعطا گردید و آقای جواد قربانی از تیم معاونت بهداشتی هم عنوان بازیکن اخلاق را از آن خود نمود.

تندیس اخلاق این دوره از مسابقات به تیم معاونت غذا و داروی دانشگاه اعطا شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
امور رفاه و ورزش
تعداد بازدید:
384
تاریخ:
1401/03/10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal